دانلود اسکریپت فروشگاهی جانکو، اسکریپت Janko

دانلود اسکریپت فروشگاهی جانکو، اسکریپت Janko – دانلود محصول اورجینال اسکریپت فروشگاهی جانکو، اسکریپت Janko – پشتیبانی رایگان محصول اسکریپت فروشگاهی جانکو، اسکریپت Janko – خرید نسخه اصلی اسکریپت فروشگاهی جانکو، اسکریپت Janko – محصول فارسی و اورجینال اسکریپت فروشگاهی جانکو، اسکریپت Janko

 

اسکریپت فروشگاهی | اسکریپت جانکو | اسکریپت فروشگاه ساز | اسکریپت چند فروشندگی

معرفی اسکریپت جانکو

جانکو یک اسکریپت فروشگاهی مناسب برای کسانی  است که میخواهند آنلاین شاپ خود را ارتقا بدهند. این اسکریپت asp.net با تکنولوژی ASP.Net Core ساخته شده است که یکی از قدرتمند ترین تکنولوژی های حال حاضر در دنیای وب می باشد . برای سرعت و امنیت این سایت از بروز ترین متد های موجود استفاده شده کدنویسی خوانا و تمیز (براحتی قابل ارتقا هست و بدون هیچ قفلی ارائه شده است و از معماری پیاز استفاده شده است). در این محصول ایرانی کاربران بعد از احراز هویت میتوانند درخواست خود را برای ارتقای سطح کاربری و بعد از آن آپلود محصول بدهند و بعد از تکمیل فرم و تایید ادمین میتوانند محصولات خود را آپلود کنند و بروی آن تخفیف اعمال بکنند  در این اسکریپت هرکاربر کیف پول خود را دارد تا در صورت فروش محصول پورسانت خود را دریافت نماید ضمنا میزان پورسانت توسط ادمین اعمال میشود و تمامی محصولات بعد از تایید ادمین نمایش داده میشود .

31ccc9815e96b9e402c7fb18960872b71b45714605790e - دانلود اسکریپت فروشگاهی جانکو، اسکریپت Janko

 

قابلیت های اسکریپت فروشگاهی جانکو

از قابلیت های این فروشگاه به ارسال تیکت به مدیریت میتوان اشاره کرد و وضعیت تیکت را کاربر میتواند در سطوح مختلف مشاهده بکند امکان بلاک کاربران متخلف توسط آدمین بلاگ و ارسال پیام و بازخورد در صفحه تماس با ما دیگر امکانات دیگر این فروشگاه میباشد. بخش مقایسه محصولات بصورت پیشرفته پیاده سازی شده است و امکان مقایسه محصولات بصورت قیمت نزولی و صعودی و نوع چینش آنها تاریخ آپلود آنها و فیلتر پیشرفته اعمال کرد .

در بخش لاگین این محصول از ریکپچا و پنل پیامکی کاوه نگار استفاده شده است که در حالت دمو آنها را غیر فعال کرده ایم اما بعد از خریداری برای شما فعال میشود .

بخش محصولات هم هر محصول بر اساس رنگی که دارد قیمت متفاوتی را دارا میباشد . سبد خرید از نحوه صبت سفارش تا خرید بصورت کاملا حرفه ای پیاده سازی شده است و به درگاه پرداخت زرین پال متصل میباشد . امکان تخفیف بصورت مدت دار برای هر فروشنده فراهم هست و مدت آن در صفحه اصلی بصورت پیشرفته پیاده سازی شده است .

نکته : هاست این محصول باید از نوع پلسک باشد (مراحل نصب بصورت رایگان توسط فروشنده انجام میشود)