دانلود افزونه درگاه پرداخت بوکنتیک، pay.ir

دانلود افزونه درگاه پرداخت بوکنتیک، pay.ir – دانلود محصول اورجینال افزونه درگاه پرداخت بوکنتیک، pay.ir – پشتیبانی رایگان محصول افزونه درگاه پرداخت بوکنتیک، pay.ir – خرید نسخه اصلی افزونه درگاه پرداخت بوکنتیک، pay.ir – محصول فارسی و اورجینال افزونه درگاه پرداخت بوکنتیک، pay.ir

 

افزودنی بوکنتیک | افزونه درگاه پرداخت پی | افزونه درگاه پرداخت بوکنتیک

معرفی افزودنی درگاه پرداخت pay.ir

افزونه pay.ir یک افزونه وردپرس درگاه پرداخت برای افزونه رزرو بوکنتیک است، افزونه درگاه پرداخت پی  امکان اتصال سیستم رزرو وبسایت شما را به درگاه پرداخت پی فراهم می کند. به کمک این افزونه وردپرس، می توانید هزینه های مربوط به خدمات خود را از طریق درگاه پرداخت پی دریافت کنید

ویژگی های افزونه پی

یکی از ویژگی های درگاه پرداخت پی، کیف پول الکترونیکی است که سایت شما را به درگاه پرداخت متفاوتی بدل می کند. به کمک این قابلیت می توانید بر روی سایت خود دو روش پرداخت با کارت شتابی و پرداخت با کیف پول pay را اضافه کنید.
این امر موجب شد تا ما با مطالعه قابلیت های این درگاه پرداخت واسط ، آن را به افزونه بوکنتیک اضافه کنیم.
با خرید افزونه پی،  افزودنی درگاه پرداخت بوکنتیک ، سیستم رزرو و نوبت دهی سایت شما به درگاه پرداخت الکترونیک سامان متصل شده و این اطمینان را خواهید داشت که به یکی از امن ترین سیستم های پرداختی کشور متصل شده اید.
استفاده از افزونه پی، این قابلیت را در اختیار شما خواهد گذاشت تا بتوانید پرداخت های خود را علاوه بر قسمت مدیریت بوکنتیک در پنل کاربری خود در وبسایت pay.ir نیز مدیریت کنید.

546bee707c0596371fcf679f388b66521b861254b04537 - دانلود افزونه درگاه پرداخت بوکنتیک، pay.ir

با فعال سازی افزودنی درگاه پرداخت پی ، در واقع افزونه بوکنتیک را برای اتصال به سیستم بانکی کشور مجهز کرده اید.

نکته مهمی که باید مدنظر داشته باشید این است که این افزودنی اختصاصی وبسایت راست چین بوده و تنها بر روی بوکنتیک موجود در سایت راست چین فعال خواهد شد.

نوشته افزونه درگاه پرداخت بوکنتیک، pay.ir اولین بار در راست چین. پدیدار شد.