دانلود افزونه محصولات مرتبط درون خطی ووکامرس

دانلود افزونه محصولات مرتبط درون خطی ووکامرس – دانلود محصول اورجینال افزونه محصولات مرتبط درون خطی ووکامرس – پشتیبانی رایگان محصول افزونه محصولات مرتبط درون خطی ووکامرس – خرید نسخه اصلی افزونه محصولات مرتبط درون خطی ووکامرس – محصول فارسی و اورجینال افزونه محصولات مرتبط درون خطی ووکامرس

 

off wcirp - دانلود افزونه محصولات مرتبط درون خطی ووکامرس

افزونه محصولات مرتبط ووکامرس | افزونه محصولات مرتبط | افزونه محصولات مرتبط درون خطی

معرفی افزونه محصولات مرتبط درون خطی

یکی از راه های بهبود سئو سایت های فروشگاهی، محصولات مرتبط است. تاکنون افزونه های زیادی برای نمایش محصولات مرتبط ووکامرس ایجاد شده است. یکی از معایب بزرگ این افزونه ها نمایش محصولات مرتبط در انتهای توضیحات محصول است که همین موضوع باعث می شود کاربران کمتری به آنها توجه کنند. همچنین این افزونه ها بیشتر محصولات مرتبط را در صفحه تکی محصول نمایش می دهند و امکان قرار دادن محصولات مرتبط در بین محتوا را فراهم نمی کنند. افزونه محصولات مرتبط درون خطی ووکامرس یک افزونه فروشگاهی این امکان را به شما می دهد که محصولات مرتبط را در میان توضیحات محصول، نوشته، صفحه و … بصورت یک باکس زیبا قرار دهید.

این افزونه وردپرس توجه کاربران را به شدت به محصول جذب کرده و باعث افزایش نرخ بازدید محصولات و کاهش نرخ گریز فروشگاه شما می شود. افزونه محصولات مرتبط ووکامرس که یک محصول ایرانی است یک شورتکد ساز اختصاصی به ویرایشگر متن وردپرس (Tinymce) اضافه می کند که بوسیله این شورتکد ساز شما می توانید در یک فرم محصول مرتبط مورد نظر خود را انتخاب کنید و شورتکد محصول مورد نظر به صورت خودکار ساخته شده و در جایی که مدنظر شماست در میان محتوا قرار می گیرد. سپس این شورتکد در ظاهر سایت شما به شکل یک باکس زیبا نمایش داده می شود که این باکس به محصول مورد نظر شما لینک می باشد و کاربر با کلیک بر روی آن به صفحه ی محصول مورد نظر هدایت می شود.

در بخش تنظیمات افزونه محصولات مرتبط ووکامرس می توانید موارد زیادی از جمله استایل باکس ها، رنگ بندی، تنظیمات مربوط به لینک ها و … را شخصی سازی کنید. در این بخش می توانید از بین ۵ استایل جذاب برای باکس محصولات استایل مورد نظر خود را انتخاب کرده و آن را سفارشی سازی کنید. باکس های محصولات کاملا رسپانسیو بوده و با تغییر زبان سایت به حالت چپ چین باکس ها نیز به حالت چپ چین تغییر حالت می دهند.

با شورتکدساز افزونه محصولات مرتبط ووکامرس در هر بخش از توضیحات محصول، نوشته ها و برگه ها که بخواهید محصول مرتبط را با باکس های زیبا و جذاب در سایت خود به نمایش درآورید.

26866 2bfb8b9a77773e76eca348139 - دانلود افزونه محصولات مرتبط درون خطی ووکامرس

شورتکد ساز اختصاصی افزونه محصولات مرتبط ووکامرس

افزونه محصولات مرتبط درون خطی یک شورتکد ساز اختصاصی به ویرایشگر متن وردپرس (Tinymce) اضافه می کند که شما با استفاده از این شورتکد ساز به راحتی میتوانید محصول مرتبط موردنظر خود را انتخاب کنید و شورتکد محصول به صورت خودکار درون محتوای شما قرار می گیرد. سپس این شورتکد توسط افزونه به لینک محصول بصورت یک باکس زیبا درون محتوای شما تبدیل می شود که استایل این باکس را می توانید همراه با موارد دیگر در تنظیمات افزونه شخصی سازی کنید.

 

shortcodemaker - دانلود افزونه محصولات مرتبط درون خطی ووکامرس

نمایش محصولات مرتبط در بین محتوای نوشته ، صفحه و محصول 

ezgif com gif maker - دانلود افزونه محصولات مرتبط درون خطی ووکامرس

ویژگی های افزونه محصولات مرتبط درون خطی

 • افزایش سئو سایت با افزایش نرخ بازدید محصولات و کاهش نرخ گریز
 • ایجاد نامحدود محصول مرتبط در توضیحات محصول، نوشته، صفحه و …
 • اضافه کردن شورتکد ساز اختصاصی به ویرایشگر متن Tinymce برای درج محصولات مرتبط
 • بخش تنظیمات اختصاصی
 • امکان سفارشی سازی باکس محصول مرتبط
 • بینهایت رنگ بندی
 •  ۵ استایل مختلف برای نمایش باکس محصول
 • هماهنگی با حالت چپ چین
 • مشخص کردن فاصله از بالا و پایین برای باکس ها
 • بهبودرتبه الکسا
 • کدنویسی استاندارد و بهینه و حجم کم
 • قابلیت ترجمه افزونه

پشتیبانی حرفه ای افزونه محصولات مرتبط درون خطی

این افزونه توسط تیم crystalthemes ساخته شده و با پشتیبانی خوب و حرفه ای در خدمت شما خریداران محترم هستیم.

افزونه محصولات مرتبط ووکامرس راست چین یک محصول ایرانی است که با ایجاد نامحدود محصول مرتبط در توضیحات محصول و نوشته ها به افزایش نرخ بازدید و بهبود سئو سایت شما کمک می کند.