دانلود افزونه وو ویدئو، افزودن ویدئو به محصولات ووکامرسی

83b099122af815560412157619d5f9959f60d56f39190c - دانلود افزونه وو ویدئو، افزودن ویدئو به محصولات ووکامرسی

دانلود افزونه وو ویدئو، افزودن ویدئو به محصولات ووکامرسی – دانلود محصول اورجینال افزونه وو ویدئو، افزودن ویدئو به محصولات ووکامرسی – پشتیبانی رایگان محصول افزونه وو ویدئو، افزودن ویدئو به محصولات ووکامرسی – خرید نسخه اصلی افزونه وو ویدئو، افزودن ویدئو به محصولات ووکامرسی – محصول فارسی و اورجینال افزونه وو ویدئو، افزودن ویدئو به محصولات ووکامرسی

 

افزونه فارسی و ایرانی وو ویدئو | افزونه نمایش ویدئو برای محصولات ووکامرسی | افزودن ویدئو به محصولات ووکامرسی

معرفی افزونه وو ویدئو (اولین افزونه ایرانی افزودن ویدئو روی صفحه محصول)

افزونه وو ویدئو یک افزونه فروشگاهی  است که به کمک این  افزونه وردپرس  می توانید ویدئوهای محصولات را در سایت قرار دهید. حتما شما هم فروشگاه هایی دیده اید که برای محصول خود علاوه بر تصویر ویدئو هم قرار میدهند، این ویژگی علاوه بر امتیاز مثبت سئو بخاطر بیشتر ماندن کاربر در صفحه محصول باعث جذاب تر شدن و در نهایت منجر به خرید بیشتر میشود.

اگر تابحال سعی کرده باشید برای سایت ووکامرسی خود در صفحه محصول ویدئو قرار بدهید حتما با مشکلات آن مواجه شده اید، معمولا افزونه های مشابه خارجی از سرویس دهنده های ویدئو خارجی نظیر youtube استفاده میبرند که به دلیل مشکلات فراوان ، کار با آن تقریبا غیر ممکن است در عوض ما به شما این محصول ایرانی را پیشنهاد میکنیم.

با این محصول کم حجم و ایرانی افزودن ویدئو به صفحه محصولات وکامرس بسیار آسان خواهد بود.

e7645956d2d25229131c0a0996c65830c741791d5d6c96 - دانلود افزونه وو ویدئو، افزودن ویدئو به محصولات ووکامرسی

ویژگی های اصلی افزونه نمایش ویدئو برای محصولات وکامرس

در ادامه از شما دعوت میکنیم ویژگی های این افزونه را مطالعه کنید.

الف) کاملا فارسی و داخلی

سعی ما همواره بر این بوده است که محصولات کاربردی و در عین حال ایرانی برای هموطنان عزیز ساخته شود چون بدلیل برخی مسائل و مشکلات بعضی افزونه‌ها ممکن است برای ما کارایی نداشته باشد.

ب) سازگار با سرویس دهنده ویدئوی ایرانی(کد embed)

این افزونه با بهترین سرویس دهنده های ویدئو ایرانی سازگار است شما با گذاشتن ویدئوی محصول در یکی از این سرویس ها و گذاشتن لینک آن در صفحه تنظیمات ووکامرس، براحتی قادر خواهید بود ویدئوی embed برای محصول خود داشته باشد ،‌حتما می‌دانید وقتی از سرویس دهنده‌های ویدئو و کد embed استفاده ‌می‌کنید بار ترافیکی تماشای کلیپ را تحمل نخواهید کرد و از پهنای باند آنها استفاده می‌کنید.

در حال حاضر سامانه های زیر قابل استفاده در افزونه هستند.

  • آپارات 
  • دالفک
  • ام پی ۴
  • امکان قرار دادن در هاست خود

پ) امکان قرار دادن ویدئو در سه محل از صفحه محصول تکی

شما میتوانید انتخاب کنید که ویدئوی شما در کدام نقطه از صفحه محصول نمایش داده شود و البته این تنظیمات برای تمام محصولات وجود دارد و لزومی به یکسان بودن همه نیست.

      ۱-به صورت پاپ آپ : یک دکمه در بالای عکس محصول اضافه می‌شود – محل آنرا می‌توانید تنظیم کنید – با زدن دکمه ویدئو باز می‌شود.

     ۲-بجای تصویر محصول : در این حالت عکس محصول دیده نمی‌شود و فقط ویدئو بجای عکس محصول نمایش داده می‌شود.

     ۳- در تب محصول: یک تب جدید در تب محصول اضافه خواهد شد – بنام  ویدئوی محصول –  ویدئو در این تب نمایش داده خواهد شد.

ث) کاملا بهینه

۱-کد نویسی بهینه:  کدنویسی این محصول کاملا بهینه است به طوری فقط در صفحه محصول تکی کدهای افزونه اجرا می‌شود.

    ۲- دارای حالت لیزی لود: افزونه دارای حالت لیزی لود یا بار گذاری تنبل می‌باشد و به همین دلیل حداقل تاثیر روی سرعت سایت را دارد،‌ البته در صورت تمایل می‌توانید حالت لیزی لود آنرا غیر فعال کنید.

ج) تنظیمات سراسری و جداگانه

پس از فعال سازی افزونه یک منو به زیر مجموعه وکامرس اضافه خواهد شد که امکان تنظیمات سراسری را برای همه محصولات خواهد داد با این کار در زمان صرفه جویی خواهد شد ، همچنین امکان تنظیمات رنگ و محل دکمه حالت پاپ آپ وجود دارد ، دقت فرمایید در دو حالت دیگر تنظیمات ویدئو تابع قالب شما خواهد بود.

همان طور که در عکس زیر مشاهده می‌کنید در تمام صفحات محصول یک بخش جدید اضافه خواهد شد که سه فیلد تنظیمات نمایش ویدئو در آن قرار دارد ، با زدن دکمه بروز رسانی محصول این تنظیمات هم ذخیره خواهد شد.

92813 2cbddd7e391ddc5fd757dd00a - دانلود افزونه وو ویدئو، افزودن ویدئو به محصولات ووکامرسی