دانلود افزونه Frontend Submissions، افزونه چند فروشندگی EDD

دانلود افزونه Frontend Submissions، افزونه چند فروشندگی EDD – دانلود محصول اورجینال افزونه Frontend Submissions، افزونه چند فروشندگی EDD – پشتیبانی رایگان محصول افزونه Frontend Submissions، افزونه چند فروشندگی EDD – خرید نسخه اصلی افزونه Frontend Submissions، افزونه چند فروشندگی EDD – محصول فارسی و اورجینال افزونه Frontend Submissions، افزونه چند فروشندگی EDD

 

افزونه رابط کاربری Frontend Submissions| افزونه چند فروشندگی ایزی دیجیتال دانلود

معرفی افزونه Frontend Submissions

افزونه Frontend Submissions (fes) یک افزونه فروشگاهی برای افزونه ایزی دیجیتال دانلود می باشد که با نصب این افزونه میتوانید برای ساخت رابط ظاهری یا پنل کاربری برای فروشندگان محصولات دانلودی استفاده کنید. تمام امکانات لازم به عنوان یک افزونه پنل فروشندگان EDD را برای فروشگاه فایل مبتنی بر ایزی دیجیتال دانلود فراهم می کند. کاربران به کمک این رابط ظاهری می توانند به عنوان فروشنده ثبت نام کنند. افزونه چند فروشندگی FES امکان ارسال از رابط ظاهری EDD را برای افزودن محصول توسط فروشندگان فراهم می کند عملکرد این افزونه همانند افزونه دکان  برای ووکامرس است.

این افزونه کاربردی امکانات لازم از بخش حساب کاربری تا فرم های ثبت نام و افزودن محصول را برای فروشنده فراهم می کند،که کاربر میتوانید فرم های ثبت نام،تبدیل شدن به فروشنده و افزودن محصول در سایت را به دلخواه خود با امکانات این افزونه شخصی سازی کنید و با استفاده از المان هایی که در اختیار کاربرمی گیرد فرم های حرفه ای را پیاده سازی کند.

3a01314753c9e911625175a08c31668536cde9408223ad - دانلود افزونه Frontend Submissions، افزونه چند فروشندگی EDD

امکانات افزونه Frontend Submissions ایزی دیجیتال دانلود

در این افزونه وردپرس، کاربران می‌توانند برای تبدیل شدن به یک فروشنده از فرانت‌اند ثبت‌نام کنند و پس از تأیید، به داشبورد فروشنده خود دسترسی کامل داشته باشند. از داشبورد، فروشندگان می‌توانند محصولات جدید ایجاد کنند، محصولات موجود را به‌روزرسانی کنند، سفارش‌ها را مشاهده کنند، به آمار درآمد دسترسی داشته باشند، با مشتریان ارتباط برقرار کنند و جزئیات حساب آن‌ها را ویرایش کنند. قطعا کیفیت محصولات برای شما اهمیت زیادی دارد بنابراین  نگران محصولات ارسالی توسط فروشندگان نباشید چرا که تا زمانی که این محصولات به تایید شما نرسند در سایت منتشر نمی شوند. هم چنین اگر فروشنده ای ب خلاف میل شما عمل کند میتوانید با کمک افزونه چند فروشندگی Frontend Submissions آن را به حالت تعلیق در بیاورید.

اعلان ایمیلی: برای کمک به مدیران سایت که از ارسال محصولات جدید و ثبت‌نام‌های فروشنده آگاه باشند، افزونه چند فروشندگی Frontend Submissions هنگام ارسال محصولات، به‌روزرسانی محصولات، ثبت‌نام فروشندگان و موارد دیگر می‌تواند ایمیل‌ها را ارسال کند. هر ایمیل را می‌توان به‌طور جداگانه پیکربندی کرد تا دقیقاً اطلاعاتی را که می‌خواهید شامل شود.

ارتباط فروشنده و مشتری: ارتباط بین مشتریان و فروشندگان برای حفظ یک بازار پر جنب و جوش مهم است. نظرات و سؤالات باقی مانده در مورد محصولات در داشبورد فروشنده برای فروشندگان در دسترس است. فروشندگان می‌توانند مستقیماً از داشبورد خود نیز به سؤالات پیش‌فروش و پشتیبانی پاسخ دهند.

بررسی محصول و بازخورد فروشنده: افزونه چندفروشندگی ایزی دیجیتال دانلود کاملاً با افزونه نظرات محصول یکپارچه شده است و به فروشندگان این امکان را می دهد که به راحتی به نظرات ارسال شده توسط مشتریان در مورد محصولات خود دسترسی داشته باشند. افزونه Reviews همچنین به مشتریان اجازه می دهد تا بازخورد خود را در مورد فروشندگان ارائه دهند و به مدیران سایت بینش ارزشمندی در مورد میزان رضایت مشتریان از فروشندگان در بازار می دهد.