دانلود قالب Saasup، قالب HTML شرکتی سس آپ

دانلود قالب Saasup، قالب HTML شرکتی سس آپ – دانلود محصول اورجینال قالب Saasup، قالب HTML شرکتی سس آپ – پشتیبانی رایگان محصول قالب Saasup، قالب HTML شرکتی سس آپ – خرید نسخه اصلی قالب Saasup، قالب HTML شرکتی سس آپ – محصول فارسی و اورجینال قالب Saasup، قالب HTML شرکتی سس آپ

 

معرفی قالب Saasup

قالب سس آپ یک قالب HTML شرکتی بسیار تمیز و جذاب مناسب سایت های شرکتی، خدماتی، معرفی و … می باشد. از ویژگی های قالب Saasup می توان به بیش از ۳۰ صفحه جذاب، ۴ نسخه صفحه اصلی با طرح بندی متفاوت و شکیل اشاره کرد. همچنین این قالب HTML دارای صفحات متنوع کاربردی با انیمیشن و طرح بندی زیبا است.

امکانات قالب ســس آپــــ

در اینجا امکانات قالب سس آپ برای طراحی یک سایت شرکتی را بررسی می کنیم.

 در قالب Saasup برای رنگبندی بخش ها و المان های مختلف از روانشناسی رنگ استفاده شده است و بدین صورت جذابیت خاصی به خود گرفته است، همچنین با رنگبندی منحصر به فردی که دارد مخاطبان زیادی را جذب خواهد کرد.

در طراحی این قالب شرکتی دقت زیادی صورت گرفته است، قالب دارای سرعت بالایی است که این مساله یکی از مهمترین گزینه های سئو و بهینه سازی وب سایت است. سرعت بالای سایت یکی از فاکتور های مهم در بالا آمدن در نتایج گوگل است و نزد موتور های جستجو محبوبیت بالایی پیدا می کند. به دلیل کد نویسی تمیز قالب، پس از داینامیک کردن آن به راحتی می توان ابزار های مختلف سئو را به قالب متصل کرد و تغییرات مربوط به سئو را انجام داد.

 توسعه دهندگان عزیز می توانند به راحتی قالب Saasup را مورد استفاده قرار دهند و صفحه های این قالب را توسط زبان های طراحی سایت داینامیک کنند. همچنین می توانند از بخش ها و المان های مختلف قالب در هر صفحه ای که مد نظرشان است، فقط با کپی کردن از آن ها استفاده نمایند. انجام تغییر در بخش ها، رنگ ها و… در قالب به راحتی امکان پذیر است.

دو فونت Vazir و IranSans در این قالب سایت شرکتی استفاده شده است. به علاوه ۴ فونت دیگر در پوشه فونت ها قرار داده ایم تا افرادی که قصد توسعه و سفارشی سازی قالب را دارند بتوانند به راحتی فونت مورد نیاز را استفاده کنند.

38550 3f1336de1d88dd142fbe10d0a - دانلود قالب Saasup، قالب HTML شرکتی سس آپ

59536 c2652cc6317e799768e670f48 - دانلود قالب Saasup، قالب HTML شرکتی سس آپ3 - دانلود قالب Saasup، قالب HTML شرکتی سس آپ4 - دانلود قالب Saasup، قالب HTML شرکتی سس آپ5 - دانلود قالب Saasup، قالب HTML شرکتی سس آپ6 - دانلود قالب Saasup، قالب HTML شرکتی سس آپ7 - دانلود قالب Saasup، قالب HTML شرکتی سس آپ8 - دانلود قالب Saasup، قالب HTML شرکتی سس آپ

9 - دانلود قالب Saasup، قالب HTML شرکتی سس آپ

قالب Saasup راست چین را بخرید و با سفارشی سازی آن بهترین سایت شرکتی را طراحی کنید.