دانلود قالب Shopper، قالب XD فروشگاهی شاپر

دانلود قالب Shopper، قالب XD فروشگاهی شاپر – دانلود محصول اورجینال قالب Shopper، قالب XD فروشگاهی شاپر – پشتیبانی رایگان محصول قالب Shopper، قالب XD فروشگاهی شاپر – خرید نسخه اصلی قالب Shopper، قالب XD فروشگاهی شاپر – محصول فارسی و اورجینال قالب Shopper، قالب XD فروشگاهی شاپر

 

قالب لایه باز Shopper| قالب رابط کاربری فروشگاهی | قالب XD اپلیکیشن | نمایش ریسپانسیو صفحات فروشگاه

معرفی قالب فروشگاهی Shopper

قالب XD فروشگاهی شاپر یک قالب رابط کاربری و طرح لایه باز UI/UX حرفه ای و با کیفیت بالا است که برای سامانه های فروشگاهی طراحی شده است. بسته حاوی صدها عنصر و مؤلفه مفید برای ایجاد وب سایت فروشگاهی بوده و به شما این امکان را خواهد داد تا بتوانید یک وب سایت و خدمات حرفه ای و منعطف آماده و در اختیار کاربران و مراجعین خود قرار دهید. همچنین در آینده قالب فروشگاهی Shopper بصورت کاملا رایگان بروزرسانی شده و قابلیت های جدید افزوده و در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت. صفحات قالب در نمای ریسپانسیو و موبایل ارائه شده اند که در کمتر قالبی این مورد را دیده اید.

این قالب دارای ساختاری انعطاف‌پذیر و آسان است که به طراحان کمک می‌کند تا به سرعت شروع به طراحی و ایجاد تغییرات کنند. همچنین مجموعه گروه طراحی کمبو دیزاین برای استفاده بهتر از قالب فروشگاهی Shopper در کنار شما است. همه نمادها و اشیاء مبتنی بر بردار هستند و به راحتی قابل ویرایش می باشند. قالب Shopper یک قالب فروشگاهی است که در آن می‌توانید به راحتی سامانه ی فروشگاهی خود را راه اندازی کنید و خدمات آنلاین خود رو به بهترین نحو به مشتریان خود ارائه دهید.

Shopper – Ecommerce Mobile App & Website

26161 006623c278ecbe51aa762d7fb - دانلود قالب Shopper، قالب XD فروشگاهی شاپر

امکانات قالب Shopper

در قالب لایه باز فروشگاهی شاپر همه صفحه ها به خوبی سازماندهی شده اند و بر اساس محتوا نامگذاری شده اند. تغییر هر یک از طرح ها بسیار آسان و با دقت و کاملا دقیق ساخته شده است.

برای طراحی با این قالب جذاب هر عنصری را که برای سفارشی کردن شما نیاز دارید در اختیار دارید. هر کدام کاملاً قابل ویرایش و کاملا بصورت لایه باز و برداری هستند. این قطعا ابزاری است که در پروژه خود به آن نیاز دارید! این کار شما را برای برنامه، پروژه های بعدی آسان تر می کند و روند کار طراحی شما را سرعت بخشد. ما روزها و هفته ها کار می کنیم تا همچین قالب XD شاپر را ایجاد کنیم.

کاربران شما سایت شما را دوست خواهند داشت زیرا این قالب Adobe XD وب سایت تجربه کاربری منحصر به فرد (UX)، طراحی تمیز، مدرن و زیبا را به آنها می دهد. همچنین به راحتی قابل سفارشی سازی و ترکیب با سایر اجزا هستند.

این یک راه حل عالی برای برنامه فعلی یا آینده شما خواهد بود. قالب فروشگاهی Shopper همه ابزارها و ماژول های مورد نیاز برای ایجاد برنامه واکنش گرا فوق العاده سریع با UX شگفت انگیز را دارد. تنوع زیاد طرح ها و سبک های متعدد امکان ایجاد ساختارهای مختلف را فراهم می کند و هر نیاز خاص را برآورده می کند.

قالب Shopper با نمایش ریسپانسیو صفحات فروشگاه، تجربه کاربری عالی را برای بازدیدکنندگان و مشتریان شما به وجود می آورد.