دانلود قالب XD اپلیکیشن NFT Distro

دانلود قالب XD اپلیکیشن NFT Distro – دانلود محصول اورجینال قالب XD اپلیکیشن NFT Distro – پشتیبانی رایگان محصول قالب XD اپلیکیشن NFT Distro – خرید نسخه اصلی قالب XD اپلیکیشن NFT Distro – محصول فارسی و اورجینال قالب XD اپلیکیشن NFT Distro

 

قالب لایه باز NFT Distro | | قالب رابط کاربری ارز دیجیتال | قالب رابط کاربری ان اف تی NFT | قالب XD اپلیکیشن

معرفی قالب NFT Distro

قالب NFT Distro یک قالب رابط کاربری و طرح لایه باز UI/UX حرفه ای و با کیفیت بالا است که برای سامانه های فروش NFT طراحی شده است و حاوی صدها عنصر و مؤلفه مفید برای ایجاد مارکت NFT بوده و به شما این امکان را خواهد داد تا بتوانید یک اپلیکیشن و خدمات حرفه ای و منعطف آماده و در اختیار کاربران و مراجعین خود قرار دهید. همچنین در آینده قالب NFT Distro بصورت کاملا رایگان بروزرسانی شده و قابلیت های جدید افزوده و در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت. صفحات قالب در نمای موبایل ارائه شده اند.

این قالب دارای ساختاری انعطاف‌پذیر و آسان است که به طراحان کمک می‌کند تا به سرعت شروع به طراحی و ایجاد تغییرات کنند. همچنین مجموعه گروه طراحی کمبو دیزاین برای استفاده بهتر از قالب NFT Distro در کنار شما است. همه نمادها و اشیاء مبتنی بر بردار هستند و به راحتی قابل ویرایش می باشند. قالب NFT Distro یک قالب رابط  کاربری شرکتی است که در آن می‌توانید به راحتی سامانه ی ارز دیجیتال خود را راه اندازی کنید و خدمات آنلاین خود رو به بهترین نحو به مشتریان خود ارائه دهید.

NFT Distro Market

654684502187336c1e2b0d5645c71d9da9110e26674875 - دانلود قالب XD اپلیکیشن NFT Distro

142ad6811d66af76848102560908ab17461158cd47220 - دانلود قالب XD اپلیکیشن NFT Distro

امکانات قالب رابط کاربری NFT Distro

در قالب NFT Distro همه صفحه ها به خوبی سازماندهی شده اند و بر اساس محتوا نامگذاری شده اند. تغییر هر یک از طرح ها بسیار آسان و با دقت و کاملا دقیق ساخته شده است. برای طراحی با این قالب رابط کاربری جذاب هر عنصری را که برای سفارشی کردن شما نیاز دارید در اختیار دارید. هر کدام کاملاً قابل ویرایش و کاملا بصورت لایه باز و برداری هستند. این قطعا ابزاری است که در پروژه خود به آن نیاز دارید! این کار شما را برای برنامه، پروژه های بعدی آسان تر می کند و روند کار طراحی شما را سرعت بخشد. ما روزها و هفته ها کار می کنیم تا همچین قالب XD ان اف تی دیسترو را ایجاد کنیم.

کاربران شما سایت شما را دوست خواهند داشت زیرا این قالب Adobe XD وب سایت تجربه کاربری منحصر به فرد (UX)، طراحی تمیز، مدرن و زیبا را به آنها می دهد. همچنین به راحتی قابل سفارشی سازی و ترکیب با سایر اجزا هستند. قالب فروشگاهی NFT Distro همه ابزارها و ماژول های مورد نیاز برای ایجاد برنامه واکنش گرا فوق العاده سریع با UX شگفت انگیز را دارد. تنوع زیاد طرح ها و سبک های متعدد امکان ایجاد ساختارهای مختلف را فراهم می کند و هر نیاز خاص را برآورده می کند.

قالب NFT Distro با نمایش طراحی فوق العاده صفحات، تجربه کاربری عالی را برای بازدیدکنندگان و مشتریان شما به وجود می آورد.