دانلود ماژول درگاه بانک ملت اسکریپت Perfex CRM

دانلود ماژول درگاه بانک ملت اسکریپت Perfex CRM – دانلود محصول اورجینال ماژول درگاه بانک ملت اسکریپت Perfex CRM – پشتیبانی رایگان محصول ماژول درگاه بانک ملت اسکریپت Perfex CRM – خرید نسخه اصلی ماژول درگاه بانک ملت اسکریپت Perfex CRM – محصول فارسی و اورجینال ماژول درگاه بانک ملت اسکریپت Perfex CRM

 

ماژول درگاه بانکی ملت برای اسکریپت Perfex CRM | درگاه بانکی ویژه اسکریپت Perfex CRM 

ماژول درگاه پرداخت ملت اسکریپت Perfex CRM

ماژول درگاه پرداخت ملت یک اسکریپت درگاه بانکی است که برای تمامی نسخه های اسکریپت Perfex CRM قابل استفاده می باشد. بعد از نصب، به راحتی می توانید در قسمت درگاه های پرداخت، این ماژول را فعال نمایید. با این ماژول مناسب اسکریپت، مشتریان شما قادر خواهند بود تا صورتحساب های خود را با درگاه مستقیم بانک ملت پرداخت نمایند. ماژول درگاه بانک ملت اسکریپت Perfex CRM یک محصول ایرانی بوده و شما به راحتی می توانید در کنار سایر درگاه های پرداخت موجود مانند درگاه زرین پال در این CRM از آن استفاده نمایید.

توجه نمایید که برای استفاده از این محصول باید اطلاعات پذیرنده شامل terminal Id, userName و رمز عبور را از بانک دریافت نمایید و در قسمت تنظیمات مربوط در این ماژول وارد نمایید. بعد از فعال سازی این درگاه می توانید در قسمت روش های پرداخت (در قسمت صورتحساب ها) این درگاه را انتخاب نمایید تا کاربران بتوانند به راحتی از طریق درگاه “به پرداخت ملت” پرداخت خود را انجام دهند.

ویژگی های درگاه پرداخت بانک ملت Perfex CRM

  • در نظر داشته باشید که واحد پول ماژول درگاه بانکی ملت برای اسکریپت Perfex CRM به صورت پیشفرض برای ریال تنظیم شده است، در صورتی که از واحد پولی تومان استفاده می کنید می توانید از طریق تیکت اعلام نمایید تا برای شما روی تومان تنظیم گردد.
  • این ماژول به صورت استاندارد و با در نظر گرفتن ملاحظات امنیتی برای perfex Crm توسعه داده شده است تا کاربران شما با خیال راحت نسبت به پرداخت اقدام نمایند. توجه داشته باشید که برای اخذ درگاه مستقیم بانکی باید نماد اعتماد الکترونیک دریافت کنید همچنین باید از SSL امن و مطمئن برای دامنه خود استفاده کنید. مزیت استفاده از ماژول این است که شما می توانید به راحتی ورژن perfex خود را ارتقا داده و همچنین نگران تداخل با سایر افزونه ها و درگاه های پرداخت و SMS نباشید.

نکته مهم: توجه داشته باشید که این یک ماژول جانبی برای اسکریپت پرفکس می باشد و به تنهایی قابل استفاده نیست و حتما باید بر روی بستر perfex CRM از آن استفاده نمایید.

اطلاعات تکمیلی و توضیحات نصب و بهره برداری در فایل راهنمای محصول موجود می باشد.

4676719c65bc509a88211ccd79ccf94b2e345528321eb4 - دانلود ماژول درگاه بانک ملت اسکریپت Perfex CRM

تصاویر از محیط ماژول

4093787607b62e6417cf44720815011f1fd295d17240d - دانلود ماژول درگاه بانک ملت اسکریپت Perfex CRM

5fd474f94de615707c07afd48495f45f4d764934e17757 - دانلود ماژول درگاه بانک ملت اسکریپت Perfex CRM

ماژول درگاه بانک ملت اسکریپت Perfex CRM را از راست چین خریده و با هر نسخه ای از اسکریپت Perfex CRM استفاده کنید.